Üle - Eestiline lühinumber 1929 (tavatariifne)
  info@kemmerling.ee
           
  Juriidiline aadress:   Turu 45D, Tartu, 50106  
  Reg. number:   11139497    
           
           
  TALLINN   TARTU   IDA 
 

Peterburi tee 73, Tallinn, 11415

Lühinumber 1929 (tavatariifne)
Mob. +372 5269112
Tel.+372 6002666
Faks +372 6002622

tallinn@kemmerling.ee
www.kemmerling.ee

 

Turu 45D, Tartu, 50106

Lühinumber 1929 (tavatariifne)
Mob. +372 5169117
Tel. +372 7367444
Faks +372 7367044

tartu@kemmerling.ee
www.kemmerling.ee

 

Ehitajate 120b, Kohtla-Järve, 30331

Lühinumber 1929 (tavatariifne)
Mob. +372 5226369
Tel. +372 3320807
Faks +372 7367044
ida@kemmerling.ee
www.kemmerling.ee

           
 

Endel Karma
Tallinn osakonna juht
endel@kemmerling.ee
+372 56 266 590

 

Marko Kurg
Tartu osakonna juht
marko@kemmerling.ee
+372 51 31 903

   
 

Asko Drobet
Logistik
asko@kemmerling.ee
+372 52 69 112

 

Tanel Kuusik
Logistik, kommunaalteenuste müük
tanel@kemmerling.ee
 +372 51 69 117

  Anton Jefimov
Kliendihaldur, rendi- ja kommunaalteenuste müük
ida@kemmerling.ee
 +372 52 26 369
  Rajor Tutt
Renditeenuste müük
rajor@kemmerling.ee
+372 56 630 603
 

Jaanus Kunts
Renditeenuste müük
jaanus@kemmerling.ee
+372 52 96 032

   
 

Koit Vaarik
Renditeenuste müük,
eriprojektid
koit@kemmerling.ee
+372 51 63 898

 

Triinu Umal (lapsehoolduspuhkusel)
Triin Brenner

Raamatupidamine, finantsjuht
triin@kemmerling.ee
+372 52 58 758

   
 

Birgitta Kõrts
Kliendihaldur, assistent
tallinn@kemmerling.ee
 +372 55 949 556