Üle - Eestiline lühinumber 1929 (tavatariifne)  
  info@kemmerling.ee
           
  Juriidiline aadress:   Turu põik 4/1 (vana Turu 45D), Tartu, 50106    
  Reg. number:   11139497    
           
           
  TALLINN JA PÕHJA-EESTI   TARTU JA LÕUNA-EESTI   LÄÄNE- JA IDA-VIRUMAA LÄÄNEMAA
 

Peterburi tee 73, Tallinn, 11415
 

Lühinumber 1929 (tavatariifne)
tallinn@kemmerling.ee
 

 

Turu põik 4/1 (vana Turu 45D), Tartu, 50106

Lühinumber 1929 (tavatariifne)
tartu@kemmerling.ee
 

 

 

Lühinumber 1929 (tavatariifne)
ida@kemmerling.ee
 

 

Lühinumber 1929 (tavatariifne)
parnu@kemmerling.ee
 

             
 

Endel Karma
Müügijuht
endel@kemmerling.ee
+372 56 266 590

 

Marko Kurg
Tartu tegevjuht
marko@kemmerling.ee
+372 51 31 903

  Tanel Kuusik
Müügiesindaja - ehitus
tanel@kemmerling.ee
+372 52 96 032
Leo Tuuha
Müügiesindaja - ehitus
leo@kemmerling.ee
 +372 52 69 112
 

Birgitta Kõrts
Logistik
tallinn@kemmerling.ee
 +372 55 949 556

 

Andrus Oraka
Logistik, kommunaalteenuste müük
andrus@kemmerling.ee
+372 51 69 117

  Olev Malin
Müügiesindaja - sündmused
olev@kemmerling.ee
+372 51 900 150
Ragner Reiman
Müügiesindaja - sündmused
ragner@kemmerling.ee
+372 51 63 898
  Maarika Aun
Kliendihaldur, assistent
maarika@kemmerling.ee
+372 56 630 603
 

Tanel Kuusik
Müügiesindaja - ehitus
tanel@kemmerling.ee
+372 52 96 032

     
 

Leo Tuuha
Müügiesindaja - ehitus
leo@kemmerling.ee
 +372 52 69 112

 

Olev Malin
Müügiesindaja - sündmused
olev@kemmerling.ee
+372 51 900 150

   
 
Lauri Leilop
Müügiesindaja - ehitus
lauri@kemmerling.ee
 +372 53 869 530
 
  Kadri Olle
Triin Brenner 
(lapsehoolduspuhkusel)
Raamatupidamine
triin@kemmerling.ee
+372 52 58 758
   
 

Ragner Reiman
Müügiesindaja - sündmused
ragner@kemmerling.ee
+372 51 63 898